Hakkımızda

UGREEN’de, değer ve yeniliğin optimal bir kombinasyonu olduğuna inanıyoruz. 2012’deki kuruluşumuzdan beri, önde gelen teknolojik yeniliklerle tüketici elektroniği cihazları ve aksesuarları üretmeye ve bunları günlük tüketicilerimiz için erişilebilir hale getirmeye adadık. Kullanıcı merkezli felsefe kanımızda ve Ar-Ge, tasarım, üretim, satış ve pazarlamamızın yanı sıra müşteri hizmetlerimizle işliyor.

UGREEN, dünya çapında 100’den fazla ülkede 40 milyondan fazla kullanıcının güvendiği bir marka haline geldi. Ödüllü ürün portföyümüz şarj cihazları, cep telefonu ve bilgisayar aksesuarlarından ev ve otomobil aksesuarlarına kadar uzanmaktadır. Hem çevrimiçi hem de çevrimdışı kapsamlı bir kanal ağına sahip olan UGREEN, müşterilerimize yüksek kaliteli ürünler ve birinci sınıf hizmetle desteklenen maksimum değeri sağlamayı taahhüt etmektedir.

 

Görevimiz

“Kullanıcılara büyük değer sağlamak, çalışan mutluluğunu artırmak ve toplum için fark yaratmak.”

 

Vizyonumuz

“Küresel bir değer ve insanlık markası olmak.”

 

Degerlerimiz

“Kullanıcı merkezli, samimi ve yenilikçi teknolojiye adanmış olmak.”

Araştırma & Geliştirme

UGREEN’de her yıl bütçemizin büyük bir bölümünü Ar-Ge’ye yatırıyoruz. Bunun nedeni, ürün yaratıcılığına ve yeniliklere büyük değer vermemizdir.

UGREEN’in tasarım prensibi basitlik, kullanım kolaylığı ve kullanıcı deneyimine özen göstermektir. Tüm ürünlerin orijinal olarak kendimiz geliştirdiğini söylemekten gurur duyuyoruz.

Ugreen Haritası